KONST / Litografier / Färglitografi 14076173
nr 1407 6173
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 132/340. Motivet: 37x46, yttermått inklusive ram: 55x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 5 juli 2021
kl 19:49:56
22/6 18:10:29
150 kr
3/7 13:10:40
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg